Cornhole Schedule

Tuesday Cornhole League (Outdoor) - Summer 2021

Sponsors

Tuesday, July 13

  Board 1 Board 2 Board 3 Board 4 Board 5 Board 6 Board 7
6:30 PM
 
  Double D's [2]
vs
 
  Fire in the Hole [0]
 
  Kickin U [2]
vs
 
  Gladiators [0]
 
  RunnerUp [0]
vs
 
  Here for the Beer [2]
7:00 PM
 
  Dealers [2]
vs
 
  Baggin' & Braggin' [0]
 
  SLB [1]
vs
 
  Shut Your Cornhole [1]
 
  Here for the Beer [2]
vs
 
  Kickin U [1]
 
  Baggin Dragons [0]
vs
 
  Gladiators [2]
7:30 PM
 
  Fire in the Hole [0]
vs
 
  RunnerUp [2]
 
  Hole finders [2]
vs
 
  SLB [0]
 
  Slow Motion Baby [0]
vs
 
  D-N-K [2]
8:00 PM
 
  Dealers [0]
vs
 
  Unlikely Partners [2]
 
  SLB [0]
vs
 
  Here for the Beer [2]
8:30 PM
 
  RunnerUp [0]
vs
 
  Slow Motion Baby [2]
 
  Kickin U [2]
vs
 
  Unlikely Partners [1]
 
  D-N-K [1]
vs
 
  Hardcore Cornography [2]
 
  Team to beat [2]
vs
 
  Dealers [0]
 
  DCV Vikings [2]
vs
 
  Double D's [0]
 
  Hole finders [2]
vs
 
  Unicornholios [0]
9:00 PM
 
  AIR STEVE [0]
vs
 
  DCV Vikings [2]
 
  Double D's [2]
vs
 
  D-N-K [1]
 
  Cream Corn Holers [0]
vs
 
  Dealers [2]
 
  Gladiators [1]
vs
 
  RunnerUp [2]
9:30 PM
 
  Unlikely Partners [2]
vs
 
  SLB [0]
 
  Here for the Beer [2]
vs
 
  AIR STEVE [0]
 
  Kickin U [2]
vs
 
  Hole finders [0]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, July 20

  Board 1 Board 2 Board 3 Board 4 Board 5 Board 6 Board 7
6:30 PM
 
  Baggin Dragons [0]
vs
 
  RunnerUp [2]
 
  Kickin U [2]
vs
 
  AIR STEVE [0]
 
  Hole finders [0]
vs
 
  Team to beat [2]
7:00 PM
 
  D-N-K [0]
vs
 
  Cream Corn Holers [2]
 
  Gladiators [2]
vs
 
  The Corn Flakes [0]
 
  SLB [0]
vs
 
  DCV Vikings [2]
 
  Dealers [2]
vs
 
  Double D's [1]
 
  AIR STEVE [2]
vs
 
  Hole finders [0]
7:30 PM
 
  Team to beat [2]
vs
 
  Baggin Dragons [0]
 
  RunnerUp [2]
vs
 
  Unicornholios [0]
 
  The Corn Flakes [0]
vs
 
  Dealers [2]
 
  Hardcore Cornography [2]
vs
 
  SLB [0]
8:00 PM
 
  Fire in the Hole [0]
vs
 
  D-N-K [2]
 
  Slow Motion Baby [0]
vs
 
  Kickin U [2]
 
  Double D's [0]
vs
 
  Gladiators [2]
8:30 PM
 
  Kickin U [2]
vs
 
  SLB [0]
 
  D-N-K [0]
vs
 
  Unlikely Partners [2]
9:00 PM
 
  The Corn Flakes [0]
vs
 
  RunnerUp [2]
 
  Gladiators [2]
vs
 
  SLB [0]
 
  Unicornholios [0]
vs
 
  Team to beat [2]
 
  Kickin U [2]
vs
 
  D-N-K [0]
 
  Double D's [1]
vs
 
  Slow Motion Baby [1]
9:30 PM
 
  Dealers [2]
vs
 
  Baggin Dragons [0]
 
  RunnerUp [2]
vs
 
  AIR STEVE [1]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, July 27

  Board 1 Board 2 Board 3 Board 4 Board 5 Board 6 Board 7
6:30 PM
 
  Cream Corn Holers [0]
vs
 
  Kickin U [2]
 
  AIR STEVE [2]
vs
 
  Unicornholios [0]
 
  Gladiators [0]
vs
 
  Team to beat [2]
 
  RunnerUp [2]
vs
 
  Double D's [1]
7:00 PM
 
  SLB [0]
vs
 
  Double D's [2]
 
  The Corn Flakes [0]
vs
 
  D-N-K [2]
 
  Unicornholios [0]
vs
 
  Dealers [2]
 
  Hole finders [2]
vs
 
  RunnerUp [1]
7:30 PM
 
  Baggin Dragons [0]
vs
 
  AIR STEVE [2]
 
  DCV Vikings [2]
vs
 
  Kickin U [0]
 
  SLB [1]
vs
 
  Slow Motion Baby [2]
8:00 PM
 
  D-N-K [2]
vs
 
  Baggin' & Braggin' [0]
 
  Kickin U [2]
vs
 
  Dealers [0]
 
  Fire in the Hole [0]
vs
 
  AIR STEVE [2]
 
  RunnerUp [2]
vs
 
  SLB [0]
8:30 PM
 
  Baggin Dragons [0]
vs
 
  DCV Vikings [2]
 
  Dealers [2]
vs
 
  D-N-K [0]
9:00 PM
 
  AIR STEVE [2]
vs
 
  Team to beat [1]
 
  Baggin' & Braggin' [2]
vs
 
  RunnerUp [1]
 
  Baggin Dragons [0]
vs
 
  SLB [1]
9:30 PM
 
  Gladiators [2]
vs
 
  Unicornholios [0]
 
  D-N-K [0]
vs
 
  DCV Vikings [2]
 
  Dealers [2]
vs
 
  Slow Motion Baby [0]

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, August 3

  Board 1 Board 2 Board 3 Board 4 Board 5 Board 6 Board 7
6:30 PM
 
  Shut Your Cornhole [2]
vs
 
  RunnerUp [0]
7:00 PM
 
  Double D's [2]
vs
 
  Unicornholios [1]
 
  SLB [0]
vs
 
  Dealers [2]
 
  DCV Vikings [2]
vs
 
  Hole finders [0]
 
  Cream Corn Holers [0]
vs
 
  AIR STEVE [2]
 
  Fire in the Hole [0]
vs
 
  Gladiators [2]
7:30 PM
8:00 PM
8:30 PM
 
  D-N-K
vs
 
  SLB
9:00 PM
9:30 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, August 10

  Board 1 Board 2 Board 3 Board 4 Board 5 Board 6 Board 7
6:30 PM
7:00 PM
 
  SLB
vs
 
  AIR STEVE
7:30 PM
 
  D-N-K
vs
 
  AIR STEVE
8:00 PM
8:30 PM
9:00 PM
9:30 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)

Tuesday, August 17

  Board 1 Board 2 Board 3 Board 4 Board 5 Board 6 Board 7
6:30 PM
7:00 PM
 
  D-N-K
vs
 
  RunnerUp
7:30 PM
8:00 PM
8:30 PM
9:00 PM
9:30 PM

Visitor (first team) vs Home (second team)